Mūsu mīļās Vitas jubilejas koncerts

 

…“Runājiet ar mani rakstā”…

Šis bija īpašs piedzīvojums mums visiem. Jau pavasarī zinājām, ka šajā, jaunajā deju sezonā būs daudz un smagi jāstrādā, jo jāgatavojas, kam ļoti nozīmīgam – mūsu kolektīva izveidotājas un vadītājas Vitas Priedes jubilejas koncertam! Iesākām deju sezonu salīdzinoši agri- jau augusta beigās un cītīgi mācījāmies jaunas dejas un atkārtojām jau iepriekš zināmās, īsāk sakot- lēcām visu, ko nu mūsu kolektīva mamma atlasījusi savam jubilejas koncerta repertuāram. 🙂 “Līdzināties!”, “Taisnu muguru!”, “Savāciet grābekļus!”,  “Malači!”, “Nu skaisti nu!”, “Paldies par mēģinājumu!”, šie vārdi bija dzirdami katru mēģinājumu un dzirdot šos vārdus mēs zinājām, ka ir līdzsvars, jo mūsu Vita var būt gan stingra, gan arī mīļa un pateicīga un tieši līdzsvars ir tas, kas stiprā un labā kolektīvā ir ļoti nepieciešams!

Lielās dienas priekšvakarā arī mēģinājām, bet šoreiz jau koncerta norises vietā – Ķekavas kultūras namā. Izmēģinājām visas dejas, lai “izjustu” zāles aprises, kā arī Vitai veltīto mazo pārsteigumu ar gerberām un gaisa skūpstiem – koncerta finālu!

Tad nu beidzot pienāca 26. oktobris- lielā “Runājiet ar mani rakstā” koncerta diena! Visi bijām jau punktuāli noteiktajā vietā un noteiktajā laikā! Ģērbāmies, krāsojāmies, piegludinājām tērpus , pārrunājām kā meitenēm labāk spraust vainagus un puišiem siet lakatus un kopumā likās, ka esam satrauktāki par pašu Vitu, jo viņa ļoti mierīgi un nosvērti visus koordinēja, ar visiem aprunājās, sveica savus viesus un pat paspēja dažām meitenēm matus sapīt un lentu iesiet.

Tad nu tas mirklis bija klāt un gājām uz pirmo deju! Smaidījām līdz ausīm un cēlām kājas arī gandrīz tik pat augstu! 😁 Deju pēc dejas prieks tikai vairojās un koncerta izskaņā tiešām bija labi padarīta darba sajūta. Paldies, Vita, par iespēju būt daļiņai no tavas jubilejas svinībām!

Lielu paldies arī no savas puses vēlamies teikt mūsu mazajiem, mīļajiem draugiem BDK Daina! Kā vienmēr ar neviltotu prieku dejojam ar jums kopā un ar nepacietību gaidām nākamos kopprojektus!  🙂  

Koncertā piedalījās vēl citi Vitai mīļi kolektīvi – sieviešu koris Magone, VPDK Zīle, kā arī mūsu pašu tautas nama VPDK Savieši. Koncerts tiešām bija neaizmirstams un skaists, un mēs domājam (ceram), ka visiem kopā mums tik tiešām izdevās apsveikt mūsu kolosālo Vitu un radīt svētku sajūtu arī katram koncerta apmeklētājam!

JDK Katlakalns

« of 58 »